V sredo, 24. aprila 2019, je na Osnovni šoli Staneta Žagarja v Kranju potekalo območno tekmovanje Raziskovalci znanja. Tekmovanje je namenjeno učencem 4. in 5. razreda in obsega številna področja (geografija, umetnost, biologija, matematika, šport, logika, astronomija …). Tudi letos so se območnega tekmovanja udeležile 3 ekipe naše šole.

Ekipa Učenci, ki imajo radi sir je na območnem tekmovanju nastopila močno zdesetkana, saj sta jo od sicer štirih tekmovalcev v ekipi zastopala samo dva (Mihael Praznik in David Šenk). Kljub temu sta se pogumno spopadla z nalogami in zasedla odlično 4. mesto. Ostali dve ekipi sta tudi pokazali veliko znanja in zasedli 7. in 9. mesto. Ekipo Volkulje so zastopale Izadora Kopač, Mija Novak, Maja Sedej in Liza Poljanšek, ekipo Nore profesorce pa Neja Peternel, Sara Naglič, Kaja Podlesek in Zoja Zupančič.

Čestitamo!