V torek, 8. marca 2022, je bilo na šoli organizirano šolsko tekmovanje iz vesele šole, ki se ga je udeležilo 41 učencev od 4. do 9. razreda. Kljub temu, da je bilo tekmovanje zelo težko, so učenci dosegli svojevrsten rekord, saj se jih je na državno tekmovanje uvrstilo kar 17. Udeleženci državnega tekmovanja so: Tian Bizjak (4.r.); iz 5. r. Toni Bogataj, Jaka Zajc, Matic Jereb, Žiga Jereb, Katarina Dolenec, Taras Nai Poljak in Laura Kavčič; iz 6. r. Nina Mazzini, Ula Mur, Jona Kristan in Liza Krvina; iz 7. r. Kristina Cankar in Terezija Praznik; iz 8. r. pa Ian Timotej Poljak, Nejc Filipič in Mihael Praznik.

Gal Miklavčič iz 4.r. pa je osvojil bronasto priznanje.

Iskrene čestitke vsem veselošolcem za izjemen uspeh in srečno na državnem tekmovanju.