Učenci imajo tudi letos možnost počitniškega letovanja preko dveh organizacij – Rdečega križa Slovenije in Društva prijateljev mladine Slovenije.

Rdeči križ ponuja:
– letovanje na Debelem rtiču od 27. junija do 7. julija 2019.  Letovanje je namenjeno izključno otrokom z zdravstveno in socialno indikacijo od 7. do 15. leta (pogosta obolenja ali kronične bolezni). Za prijavo je potrebna napotnica zdravnika. Cena znaša 35 €.
– taborjenje v Marindolu od 29. julija do 5. avgusta 2019. Tabor je namenjen vsem otrokom od 8. do 15. leta, ki bi radi z vrstniki preživeli teden aktivnih in zabavnih počitnic. Cena je tudi letos 140 €.
Prijavnice so na voljo v svetovalni službi (Mateja Gantar, Petra Cankar).

Društvo prijateljev mladine Škofja Loka pa nudi:
– zdravstveno letovanje za otroke, ki pogosteje obolevajo (več terminov). Pogoj je predlog osebnega zdravnika ali pediatra. Cena znaša 72,30 € za 10 dni ali 50,61 € za 7 dni.
– tabor v hribih (več terminov). Cena znaša 157,50 €.
Več informacij in prijavnica so vam na voljo na spletni strani www.dpm-skofjaloka.si, vprašanja pa lahko posredujete tudi preko spletne pošte na naslov dpm.skofjaloka@gmail.com.

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)