V petek, 14. 12. 2018, smo se z učenkami in učenci naše šole udeležili medobčinskega šolskega tekmovanja v odbojki. Oboji so nastopili proti vsem trem šolam iz Škofje Loke. Fantje so z eno zmago in dvema tesnima porazoma osvojili 3. mesto. Vse pohvale za borbenost in vztrajnost. Z malce sreče bi lahko posegli tudi po boljši uvrstitvi. V dekliški konkurenci so na nasprotnem polju nastopala dekleta, ki se vsakodnevno srečujejo z odbojko. Naše učenke so tako imele zelo težko delo, z borbenostjo pa so popestrile tekme. Na koncu so po treh porazih dosegle 4. mesto. Na žalost se ostale šole bivše škofjeloške občine niso prijavile na tekmovanje. Težak turnir je za nami, primerjava z ostalimi šolami prav tako. Zahvala gre tudi OK Škofja Loka, ki so nam podarili še nekaj žog in mrežo za še učinkovitejše treninge.