V sredo so naše starejše deklice nastopile na finalnem  državnem  osnovnošolskem turnirju v Murski Soboti.

V zelo izenačenih tekmah proti OŠ iz Ljubljane in domačinkam iz OŠ  Murska Sobota  so naše igralke prikazala izjemno dobro igro v obrambi, za  uspeh in zmago pa je v odločilnih trenutkih zmanjkalo nekaj športne sreče.

Osvojeno tretje mesto v državi je velik športni dosežek naše osnovne šole v tem zahtevnem in množičnem tekmovanju, ki poteka pod okriljem Košarkarske Zveze Slovenije.

Za izjemen uspeh čestitamo vsem našim igralkam: NINI KRISTAN, ZOJI ČADEŽ, LUCIJI FRLIC (kapetanka), METKI FRLIC, MIJI GANTAR, LARI KAVČIČ, NASTJI LAPAJNE (izbrana v 1. peterko turnirja) NINI MOHORČIČ, NUŠI MOROZ, NIKI STANONIK, KRISTINI STRLIČ, MANCI ŠUBIC in trenerkama KRISTINI ERZNOŽNIK in NINI DOLENC.