Na današnjem medobčinskem tekmovanju v odbojki za starejša dekleta smo bili priča razliki v odbojkarski igri deklet, ki igrajo odbojko v klubu in pa deklet, ki se odbojkarskih veščin učijo pri urah športa. Uigrane akcije v napadu, odličen servis in močni napadalni udarci, naših deklet niso prestrašili. Z borbenostjo in pravim pristopom do tekmovanja so ubranile marsikatero žogo in presenetile nasprotnice z uspešnim napadom. Z obema ekipama: OŠ Cvetka Golarja in OŠ Škofja Loka Mesto so izgubile oba niza, a so pridobile dragocene izkušnje in voljo za nadaljnje učenje odbojkarskih veščin. Tekmovanje so zaključile na končnem 5. mestu.

Za našo šolo so se borile devetošolke: Tinkara Gladek, Liza Poljanšek, Sara Eniko, Lana Eniko, Tisa Šifrar, Jasna Stanonik, Katarina Albreht, Tinkara Matjašec in osmošolka Ava Burjek.

Vsem dekletom čestitke za trud in borbenost.