ODLIČNA PLEZALKA NEŽA NA KONCU DRUGA

S tekmo v Šenčurju se je zaključila letošnja Zahodna liga. Na tekmi se je Špela Pisk med starejšimi cicibankami uvrstila na 7. mesto, Neža Pisk pa je med starejšimi deklicami dosegla 3. mesto in tako na koncu v skupnem seštevku osvojila odlično 2. mesto.

ČESTITKE OBEMA!

NEŽI PISK ZMAGA NA ZADNJI TEKMI ZAHODNE LIGE

Na zadnji tekme Zahodne lige, ki se je odvijala v Žirovnici, je Neža Pisk v kategoriji starejših deklic zmagala. Uspeh sta dopolnili Špela Pisk z 12. mestom med starejšimi cicibankami ter Tinkara Matjašec med mlajšimi cicibankami, ki je bila 25.
Čestitke in pohvale vsem trem.
USPEŠNE TUDI PLEZALKE

V soboto 11. 3. 2017 je v Radovljici potekala druga tekma Zahodne lige v športnem plezanju. Neža Pisk je v kategoriji starejših deklic dosegla odlično 2. mesto. Špela Pisk in Tinkara Matjašec pa sta med starejšimi oz. mlajšimi cicibankami dosegli solidno 9. mesto.

NAŠE KOŠARKARICE ODLIČNO ZASTOPALE SLOVENIJO NA MEDNARODNEM TURNIRJU V CELOVCU

Pretekli vikend so naše košarkarice skupaj z vrstnicami iz Škofje Loke na mednarodnem košarkarskem turnirju v Avstriji osvojile odlično drugo mesto pri starejših deklicah in trinajsto pri mlajših deklicah. V močni konkurenci Evropskih, Ameriških, Afriških in Azijskih ekip so naša dekleta pokazala zelo dobro pripravljenost in z borbenostjo in vztrajnostjo na vseh tekmah prišle do izjemnega uspeha.

V naši reprezentanci je potrebno  čestitati: Zoji Čadež, Kristini Strlič, Luciji Frlic, Nini Mohorčič, Nastji Lapajne, Miji Gantar, Metki Frlic, Manci Šubic in trenerkama Kristini Erznožnik in Nini Dolenc