Tudi letos smo organizirali dobrodelni Miklavžev sejem. Učenci in mentorji so se zelo potrudili pri izdelavi različnih izdelkov. Obiskovalci ste že s svojo prisotnostjo na dobrodelnem sejmu  počastili našo dejavnost – dobrodelnost, ki simbolizira  eno od osnovnih vrednot – dobroto, brez katere ni mogoče dostojno živeti. Pokupljeni izdelki pa pričajo o tem, da so še dobri ljudje na svetu.

Dobrota  –  dobrodelnost obogati tistega, ki daje in tistega, ki prejme. Ko nekomu  podariš, podariš brez vezanosti in pričakovanj. S svojim prispevkom, z  delom, ustvarjalnostjo in požrtvovalnostjo ste otrokom polepšali marsikateri dan.

Hvala  učencem in mentorjem za vložen trud in sodelovanje.

Hvala tudi vsem, ki ste  kupili  izdelke in s tem prispevali  v šolski sklad OŠ Žiri.

Z zbranimi sredstvi bomo še naprej lahko pomagali učencem pri plačilu nadstandardnega programa.