Prvi šolski dan

Starši nimajo vstopa v šolo. Vsi učenci naj pridejo v šolo z maskami.

Prvi razredi začnejo ob 8.30 v stari telovadnici kjer bo kratek sprejem

1. a vhod skozi garderobe,

1. b vhod pod stopniščem na tribune

Po sprejemu odidejo učenci z učiteljicami v razrede – brez staršev.

2. in 3. razredi uporabljajo vhod iz šolskega parka (pri Katerniku) in začnejo ob 8.00. V šolo pridejo 10 minut pred pričetkom pouka. V kletnih garderobah se preobujejo in odidejo v svoje razrede.

4. in 5. razred uporabljajo vhod skozi hodnik telovadnice pri Elektru mimo garderob in začnejo ob 8.00. V šolo pridejo 10 minut pred pričetkom pouka. V svojih garderobah se preobujejo in gredo v svoje učilnice.

Od 6. do 9. razreda je vhod pri Elektru in začnejo ob 8.00. V šolo pridejo 10 minut pred pričetkom pouka, takoj obuti odidejo v matične razrede in tam počakajo razrednike.

Prvi dve uri sta razredni. Razredniki razdelijo učencem ključe in z njimi gredo v garderobe po naslednjem razporedu:

8.20 odidejo 8. c in 9. c razred                   8.30 odidejo 7. b in 9. a razred

8.40 odidejo 8. b in 6. a razred                    8.50 odidejo 7. a in 7. c razred

9.00 odidejo 6. c in 8. a razred                    9.10 odide  9. b razred

9.20 odide  6, b razred

Vsi učenci naj v garderobe odhajajo po desni strani hodnikov in stopnic, pazijo na medsebojno razdaljo ter obvezno uporabljajo maske. Enako velja za vsako gibanje po šoli izven učilnic. Učenci ne zapuščajo učilnic.

Vozači: vozni red ostaja enak kot lansko šolsko leto in je objavljen na spletni strani šole. Vsi vozači morajo uporabljati v vozilu masko. Tudi prvi šolski dan so odhodi po voznem redu.

Vsem skupaj želim miren in uspešen začetek novega šolskega leta in ostanite zdravi

Ravnatelj: Marijan Žakelj