Začetek novega šolskega leta

Z novim šolskim letom pričnemo v četrtek, 1. septembra.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se začne ob 8.00.

Za učence od 4. do 9. razreda bosta prvi dve uri razredni uri,  potem bodo nadaljevali z rednim poukom po urniku, ki ga bodo dobili učenci od svojih razrednikov. Učenci naj s seboj prinesejo osnovne šolske potrebščine.

Sprejem prvošolčkov bo ob 8.20, v VNP (večnamenski prostor), v starem delu šole, kjer pričakujemo nove učence in njihove starše.

Bodoče prvošolce njihove učiteljice sprejemajo pri vhodu šolski park (pri Katerniku) od 8.00 ure dalje. Po sprejemu v svojih razredih nadaljujejo z delom.

Po pouku bodo oddelki podaljšanega bivanja po urniku do 16.00.

Kosila za učence v OPB in ostale učence bodo že prvi dan.

Prevoz učencev vozačev bo potekal po ustaljenem voznem redu, ki je objavljen na spletni strani šole.

Učencem in njihovim staršem želimo miren in uspešen začetek, kot tudi nadaljevanje novega šolskega leta!

Razpored izposoje učbenikov

Spoštovani učenci in starši!

Počasi se bliža prvi šolski dan v novem šolskem letu. Kot smo navajeni, učbenike izposojamo v šolski knjižnici zadnje dni avgusta.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da se držite določenih ur. V šolo prihajate skozi vhod pri parku (parkirišče pri kozolcu)! Starejši učenci lahko pridejo po učbenike sami. Otroci iz iste družine lahko učbenike prevzamejo hkrati. Če imate kakršne koli zadržke (dopoldan nimate prevoza, ste v službi, na dopustu …), sporočite in se dogovorimo drugače. Načeloma pa v takih primerih velja, da učenci učbenike prevzamejo prvi dan pouka.

Ne pozabite: če učbenik še ni v ovitku, ga NUJNO ZAŠČITITE Z OVITKOM in podpišite. COBISS nalepke se ne sme odstranjevati!

RAZRED, DATUM in URA

1., 2. in 3. razred (poleg učbenikov prevzamete tudi komplet delovnih zvezkov)

četrtek, 25. 8. 2022 od 11.00 do 17.00

4., 5. in 6. razred

petek, 26. 8. 2022 od 10.00 do 14.00

7. razred

torek, 30. 8. 2022 od 10.00 do 11.30

8. razred

torek, 30. 8. 2022 od 11.30 do 13.00

9. razred

torek, 30. 8. 2022 od 13.00 do 14.30

Uspešen zaključek generacije 2007

V sredo, 15. junija 2022, je osnovnošolsko obveznost izpolnilo 63 učencev generacije 2007. Na sklepnem dejanju – valeti so se s predstavitvenimi filmčki predstavili po oddelkih in se s kulturnim programom poslovili od naše šole, učiteljev in ostalih zaposlenih. Učencem so bila tako ob navzočnosti domačih podeljena spričevala in druga osvojena priznanja, vseh devet let odlični –  Nina Bogataj, Alja Deronja, Hana Jereb, Marcel Trček, Maruška Demšar, Tinkara Mur, Tara Trojar Maj Šubic, Ajda Frlic, Živa Grošelj, Lucija Eniko, Anže Kopač, Lenča Miklavčič, Elin Malavašič, Ana Mali – pa so prejeli občinsko priznanje in knjižno nagrado. Nagrado za prispevek k razvoju šole je podelil g. ravnatelj; namenjena je bila učencem Tinkari Mur, Anžetu Kopaču in Lenči Miklavčič.

Vsem devetošolcem želimo srečno na nadaljnji poti in vse dobro.

(Predstavitveni filmčki bodo kmalu na voljo na šolski spletni strani.)

Bistroumi

V soboto, 18. 6. 2022 je potekala slavnostna podelitev nagrad za državna tekmovanja iz matematike, fizike in astronomije, na katero je bil vabljen tudi učenec naše šole, Mihael Praznik ter mentorica Mateja Leskovec. Nekaj utrinkov s prireditve si lahko pogledate tukaj.