PRILAGOJENO IZVAJANJE POUKA NA DALJAVO

V želji, da naredimo šolanje na daljavo manj obremenjujoče ter dvignemo motivacijo za delo, smo prilagodili urnike pouka tudi za učence predmetne stopnje.
Urnike najdete na povezavi na desni strani šolske spletne strani – prilagojeni urniki za čas pouka na daljavo.

Še vedno nam ostaja pomembno znanje otrok, želimo pa, da v teh neobičajnih časih ohranijo svojo radoživost, pozitiven pogled na svet in voljo do dela.

Hvala, da nas podpirate in z nami delite svoja mnenja in občutke.

Obvestilo kuhinje

Zaradi podaljšanja zaprtja šol v naslednjih dveh tednih, je kuhinja za zunanje uporabnike zaprta. Hvala za razumevanje in ostanimo zdravi.

OBVESTILO O PODALJŠANJU JESENSKIH POČITNIC

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Ostanite zdravi ob upštevanju vseh danih priporočil.

OBVESTILO

V času od 26.10. do 1.11.2020, so krompirjeve počitnice in je zato šola za vse zaprta. Poleg tega je zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi v tem tednu zaprt tudi vrtec. V primeru, da bo za otroke, katerih starši ne morejo ostati doma, potrebno zagotoviti varstavo, bomo za to poskrbeli.

Kuhinja je v tem času zaprta za vse uporabnike.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

DELO NA DALJAVO

Kot ste izvedeli že iz medijev in tudi svojih izkušenj, sistem arnesovih spletnih učilnic še vedno ne deluje, kot bi moral. Vsem učencem svetujemo, da si gradiva, povezave in navodila iz spletnih učilnic prenesejo na svoje računalnike večer prej oziroma, ko se v spletno učilnico lahko prijavijo. Tako bodo lahko opravili vse naloge in jih tudi oddali.