ČIPKA POVEZUJE

Pozdravljeni učenci klekljarske šole
V prilogi vam pošiljam vzorec, ki ga lahko sklekljate doma in bo predstavljal del večjega izdelka, ki bo nastal tako, da bomo sestavili vse sklekljane vzorčke skupaj. Upam, da boš tudi ti sodeloval(a) pri tem projektu.
Navodila za izdelavo so priložena spodaj. Delo je primerno za učence od 4. razreda naprej (nekateri lahko tudi mlajši).
Ponavljam, da delo čipke ni obvezno, ampak je zaželjeno za vse, ki radi klekljate tudi v času, ko ne prihajamo v šolo.

ČIPKA POVEZUJE

Vaša učiteljica klekljanja
Branka Grošelj

Obvestilo ravnatelja

Od ponedeljka dalje se vzgojno-zobraževalna dejavnost v šolah in vrtcih fizično ne bo izvajala. To ne pomeni, da so učenci na počitnicah. Ob tej priliki apeliram na starše in učence, da jemljejo izolacijo resno ter otrokom ne dovoljujejo druženja s sovrstniki.

Učitelji se bomo potrudili, da bo kljub fizični odsotnosti učencev pouk potekal čim bolj nemoteno. O načinu dela bodo učence sproti obveščali. Prosim, da spremljate obvestila na šolski spletni strani.

Vodstvo šole sodeluje z vsemi pristojnimi službami.

Še enkrat prosim, da se vsi držite vseh navodil, ker bomo le na ta način učinkoviti pri preprečevanju širjenja virusa.

Marijan Žakelj, ravnatelj

Stran 1 od 2812345...1020...Zadnja »