Minuli torek, 15. junija 2021, se je od OŠ Žiri poslovila še ena generacija devetošolcev. Na sklepni prireditvi, ki se je tradicionalno odvijala v kinodvorani, in se je zaradi epidemioloških ukrepov žal niso udeležili starši učencev in ostali učitelji, so se učenci predstavili – tako kot že vrsto let pred njimi – z razrednimi kronikami, video posnetki posameznih razredov in glasbenimi točkami. Pokazali so vrsto svojih talentov, za katere upamo in verjamemo, da jih bodo v nadaljnjem življenju vodili do osebnih uspehov.

Učenci so na zaključni prireditvi prejeli zaključna spričevala in priznanja za dosežke na različnih področjih. V imenu župana občine Žiri so za dosežen odličen učni uspeh vseh devet let – knjigo s posvetilom – prejeli Špela Potočnik, Mirjam Tratnik, Lenart Vehar Menegatti, Rebeka Cankar, Lenart Erznožnik, Sara Ferreira, Hana Grdadolnik, Zala Podobnik, Zoja Ikič in Eva Strel. Posebna priznanja za doprinos k razvoju šole pa je podelil g. ravnatelj, in sicer Rebeki Cankar, Lenartu Erznožniku in Sari Ferreira.

Devetošolci, srečno!

(Skupno 1.227 obiskov, današnjih obiskov 1)