Dobra novica letošnjega “drugačnega” leta je, da je od 551 učencev naše šole bralno značko opravilo kar 459 učencev! Lahko smo ponosni, da beremo v takem številu!

Devetošolci so priznanja že odnesli domov. Med njimi je bilo kar 30 ZLATIH BRALCEV, ki so poleg priznanja za vseh devet let branja od Društva Bralna značka Slovenije – ZPMS v dar prejeli odlično zbirko Andreja Rozmana Roze Pesmi iz galerije.

Vsi ostali značkarji priznanja prejmete zadnji dan pouka.

Naj ob tej priložnosti še namignemo, da smo bili z našimi šestošolci del posebnega projekta bralne značke. V petek smo gostili Manco Perko, Petro Potočnik in Miha Mohorja iz društva, skupaj z njimi tudi pravo snemalno ekipo. Kaj bo nastalo iz našega druženja, pa zaenkrat ostaja presenečenje …

Iskrene čestitke vsem bralcem in njihovim učiteljicam mentoricam, zdaj pa na zaslužene počitnice!