V torek, 22.9., je v Škofji Loki potekalo predtekmovanje v kvizu Male sive celice. Našo šolo sta zastopali dve ekipi sedmošolcev, ki so svoje znanje najprej preizkusili na pisnem delu. Obe ekipi sta pokazali ogromno znanja, a je žal malce smole Lučki, Krištofu in Ani za las odneslo uvrstitev med najboljših osem ekip. So pa Tinkara, Nina in Zala zasedle 7. mesto in se tako uvrstile na ustni del kviza, kjer so se pomerile z drugouvrščeno ekipo. Kljub veliki prednosti nasprotne ekipe (ta je iz pisnega dela prinesla 7 točk, naša ekipa pa 2) so punce z odličnim znanjem nadoknadile razliko in se tako uspešno uvrstile na tekmovanje v kvizu Male sive celice v studio RTV Slovenija. Čestitke tekmovalcem, vam pa vzpodbuda, da navijate zanje!