V petek, 13. 12. 2019, smo se z učenkami in učenci naše šole udeležili medobčinskega šolskega tekmovanja v odbojki, ki se je odvijalo v športni dvorani Trata.

Tako fantje kot dekleta so za las zgrešili finale, kjer so se borile ekipe OŠ Cvetka Golarja in OŠ Ivana Groharja. Pri fantih je prvo mesto osvojila OŠ Ivana Groharja, pri dekletih pa OŠ Cvetka Golarja. Fantje so proti ekipi OŠ Loka-mesto s svojo prepričljivo igro dokazali premoč in dosegli 3. mesto, dekleta pa so kljub odlični in požrtvovalni igri, prav tako proti ekipi OŠ Loka-mesto, žal morale priznati poraz in se zadovoljiti s 4. mestom.

Ekipo dečkov OŠ Žiri so zastopali: Jurij Erznožnik, Maj Demšar, Gašper Žakelj, Jošt Erznožnik, Luka Čadež, Jakob Trček, Benedikt Praznik, in Žiga Kunc

Ekipo deklet pa: Marjana Frelih, Iris Jereb, Teja Bogataj, Miša Starman, Jerica Jesenko, Maja Govekar in Neda Moroz.

Čestitke vsem!                                                                                                                               Barbara Tutta