Danes smo bili s strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje obveščeni, da je bila na spletu podana grožnja s strelskim napadom na eni izmed šol na področju Slovenije.

Za varnost naših učencev, vaših otrok, lahko največ naredimo skupaj; da jim prisluhnemo, da jih slišimo in da opazimo, kadar nam s spremenjenim vedenjem sporočajo stisko.

Naši učitelji oz. sodelavci vedo, kako je potrebno ravnati v primeru nenadnih situacij, z učenci pa se bomo pogovarjali o nedavnih varnostnih opozorilih. Prosimo vas, da se s svojimi otroki pogovorite v zaupnem tonu, predvsem pa na način, da ne boste dodatno krepili njihovih stisk.

Šola bo jutri, 10. 4. 2024, tako kot tudi vse druge dneve v dopoldanskem času zaklenjena. Obiskovalci lahko v šolo vstopajo s parkirišča za cerkvijo, kjer imamo domofon, prek katerega vam vrata odpira tajnica.

V priponki Vam pošiljamo Okrožnica 10.04.2024 z nekaj iztočnicami, ki so vam lahko v pomoč.