Vpis v 1. razred bo potekal v PONEDELJEK, 15. 2. 2021, TOREK, 16. 2. 2021, SREDO, 17. 2. 2021, in ČETRTEK, 18. 2. 2021, od 13. do 17. ure v PRITLIČJU NOVEGA DELA ŠOLE (VHOD NASPROTI VHODA V VRTEC). Pred vhodom bo strokovni delavec šole, ki vas bo usmerjal. Vsi šoloobvezni otroci so prejeli vabilu k vpisu po pošti.

Zaradi posebnih (covid) okoliščin bo letos vpis v 1. razred potekal malo drugače:

• za termin vpisa se vpišite na seznam pri vaši vzgojiteljici,
  • če otrok ne obiskuje vrtca, pokličite na tel. 04 50 50 824, da se dogovorimo za datum in uro vpisa,
  • k vpisu pride samo eden od staršev in otrok,
  • držite se datuma in ure vpisa, za katerega ste se vpisali,
  • upoštevajte vse varnostne ukrepe (maska, razkuževanje rok, varnostna razdalja),
  • če imate zdravstvene zadržke, nam sporočite in bomo vpis izvedli na daljavo.

Poleg vabila k vpisu ste prejeli tudi vprašalnik o vključitvi otroka v jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Prosimo vas, da izpolnjenega prinesete k vpisu.

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)