DPM Škofja Loka in LAS Škofja Loka organizirata predavanje za starše ZAVESTNO STARŠEVSTVO. Predavata dr. Albert in Leonida Mrgole, v veliki predavalnici Gimnazije Škofja Loka, v četrtek, 29.11. 2018 ob 18.00.

Predavatelja bosta na konkretnih zgodbah in primerih pokazala, kako ohraniti stik z otroki v težkih situacijah. V svoji praksi sta spoznala, da je stik z otrokom ključ do odnosa, komunikacije in motiviranosti za delovanje otrok na vseh področjih. Čar njunih predavanj so konkretne zgodbe iz življenja, ki prinašajo staršem uporabna sporočila. Sta avtorja vzgojne uspešnice Izštekani najstniki in starši, ki štekajo.

Če se želite predavanja udeležiti, izpolnite prijavnico. Predavanje je brezplačno.