Na OŠ Žiri smo med 11. 11.  in 15.11.2019 organizirali šolsko tekmovanje Bober. Udeležili so se ga učenci 4.  in 5. razredov, ki obiskujejo neobvezni izbirni predmet računalništvo.

Iz 4. razreda se je tekmovanja udeležilo 16 učencev, bronasto priznanje je osvojilo 6 učencev (Nina Razingar 4. a,  Ajda Kunc 4. a, Magdalena Mitrova 4. b, Eva Pečelin 4. c, Nina Mazzini 4. c, Anej Mazzini 4. c).

Iz 5. razreda se je tekmovanja udeležilo 14 učencev, bronasto priznanje je osvojilo 5 učencev (Lana Bogataj 5. b, Aljaž Gaber 5. b, Đorđe Marjanović 5. c, Luka Moreno Mrovlje 5. c, Matic Podobnik 5. c).

Do vključno 5. razreda se organizira le šolsko tekmovanje in podeljujejo le bronasta priznanja.

Poleg tega sta se tekmovanja udeležili še dve učenki iz 6. razreda razreda (Izadora Kopač 6. b, Mija Novak 6. b) in ena učenka iz 9. razreda (Nika Dolenec 9. a). Vse tri učenke so osvojile bronasto priznanje. Izadora Kopač se je uvrstila na državno tekmovanje.

Vsem udeležencem tekmovanja čestitamo za njihove dosežke.