Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine

V ponedeljek, 16. 10.  2017,  so se učenci  osmih razredov udeležili šolskega tekmovanja iz  znanja angleščine. Dosegli so naslednje rezultate:
1. mesto: Bine Rakušček
2. mesto: Ivana Novak
3. mesto: Filip Erznožnik                        Čestitamo!

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

V četrtek, 28. septembra 2017, je 92 učencev in učenk od 4. do 9. razreda naše šole sodelovalo na šolskem tekmovanju v znanju logike.

Priznanje je prejelo  38  učencev. Na državno tekmovanje, ki bo v soboto 21. oktobra na OŠ Cvetka Golarja v Škofji Loki pa so se uvrstili naslednji učenci:

Benedikt  Praznik in Nika Dolenec iz 7. razreda,

Lovro Vehar Menegatti iz 8. razreda ter

Lučka Kozamernik, Nina Cankar  in Veronika Tratnik iz 9. razreda.

Seznam dobitnikov priznanj je na spletni strani https://www.zotks.si/logika/rezultati.

Čestitamo!

Šolsko tekmovanje iz znanja matematike – KENGURU

V četrtek 16.3. 2017 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike. Sodelovali so učenci od prvega do devetega razreda. Najboljši učenci od petega do devetega razreda so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 22.4. 2017 na OŠ Orehek Kranj. Ti učenci so:

• 5. razred: Rebeka Cankar, Sara Ferreira, Eva Strel, Luka Perić, Lenart Erznožnik, Nace Kristan
  • 6. razred: Jošt Erznožnik, Nika Dolenec, Maja Govekar, Benedikt Praznik
  • 7. razred: Pika Bogataj
  • 8. razred: Nina Cankar, Krištof Trček, Lučka Kozamernik
  • 9. razred: Erazem Stanonik.

Čestitke vsem za dosežene rezultate!

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KLEKLJANJA ZA PRIZNANJE IVANKE FERJANČIČ 2016/17

V petek, 10. 3. 2017, je v učilnici Čipkarske šole potekalo ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KLEKLJANJA.

Pri 1. tekmovalni nalogi RIS Z NOTRANJIMI IN ZUNANJIMI POSTAVKI se na državno tekmovanje uvrsti SARA ENIKO.

Bronasto priznanje dobi EVA SELJAK.

Pri 2. tekmovalni nalogi ŠTRUČKE se na državno tekmovanje uvrstijo: ŠPELA POTOČNIK, SARA FERRIRA in REBEKA CANKAR.

Pri 3. tekmovalni nalogi IDRIJSKI RIS se na državno tekmovanje uvrstita KATARINA PIVK in KLARA LAKNAR.

Pri 4. tekmovalni nalogi POLPREMET IN RIS Z VOGALOM se na državno tekmovanje uvrsti HANA VRHOVNIK.

Čestitke vsem tekmovalkam in mentorici Branki Grošelj.

Želimo jim uspešen nastop na državnem tekmovanju.

Žiri, 13. 3. 2017                                                                                                                          ŠOLSKA TEKMOVALNA KOMISIJA

Šolsko tekmovanje iz znanja FIZIKE

Februarja je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja fizike. Z izkazanim odličnim znanjem so se na področno tekmovanje, ki bo porekalo 17.3.2017 v Kranju, uvrstili Nina Cankar 8.a, Lučka Kozamernik 8.b, Jakob Praznik 8.b in Erazem Stanonik 9.b. Poleg njih so si bronasto Stefanovo priznanje pridobili še Ana in Miha Eržen ter Katarina Pivk iz 9.a razreda.

Čestitamo!

Stran 1 od 512345