Šolsko tekmovanje iz znanja matematike – KENGURU

V četrtek 16.3. 2017 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike. Sodelovali so učenci od prvega do devetega razreda. Najboljši učenci od petega do devetega razreda so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 22.4. 2017 na OŠ Orehek Kranj. Ti učenci so:

• 5. razred: Rebeka Cankar, Sara Ferreira, Eva Strel, Luka Perić, Lenart Erznožnik, Nace Kristan
  • 6. razred: Jošt Erznožnik, Nika Dolenec, Maja Govekar, Benedikt Praznik
  • 7. razred: Pika Bogataj
  • 8. razred: Nina Cankar, Krištof Trček, Lučka Kozamernik
  • 9. razred: Erazem Stanonik.

Čestitke vsem za dosežene rezultate!

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KLEKLJANJA ZA PRIZNANJE IVANKE FERJANČIČ 2016/17

V petek, 10. 3. 2017, je v učilnici Čipkarske šole potekalo ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KLEKLJANJA.

Pri 1. tekmovalni nalogi RIS Z NOTRANJIMI IN ZUNANJIMI POSTAVKI se na državno tekmovanje uvrsti SARA ENIKO.

Bronasto priznanje dobi EVA SELJAK.

Pri 2. tekmovalni nalogi ŠTRUČKE se na državno tekmovanje uvrstijo: ŠPELA POTOČNIK, SARA FERRIRA in REBEKA CANKAR.

Pri 3. tekmovalni nalogi IDRIJSKI RIS se na državno tekmovanje uvrstita KATARINA PIVK in KLARA LAKNAR.

Pri 4. tekmovalni nalogi POLPREMET IN RIS Z VOGALOM se na državno tekmovanje uvrsti HANA VRHOVNIK.

Čestitke vsem tekmovalkam in mentorici Branki Grošelj.

Želimo jim uspešen nastop na državnem tekmovanju.

Žiri, 13. 3. 2017                                                                                                                          ŠOLSKA TEKMOVALNA KOMISIJA

Šolsko tekmovanje iz znanja FIZIKE

Februarja je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja fizike. Z izkazanim odličnim znanjem so se na področno tekmovanje, ki bo porekalo 17.3.2017 v Kranju, uvrstili Nina Cankar 8.a, Lučka Kozamernik 8.b, Jakob Praznik 8.b in Erazem Stanonik 9.b. Poleg njih so si bronasto Stefanovo priznanje pridobili še Ana in Miha Eržen ter Katarina Pivk iz 9.a razreda.

Čestitamo!

Rezultati šolskega tekmovanja iz KEMIJE

V ponedeljek, 16.1. 2017 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za bronasto Preglovo priznanje. V 9. razredu sta se odlično izkazala Erazem Stanonik in Blažka Cankar, ki sta se uvrstila tudi na državno tekmovanje, Katarina Pivk pa je pridobila bronasto Preglovo priznanje. V 8. razredu so se z lepimi rezultati znanja uvrstili na državno tekmovanje Nina Cankar, Lučka Kozamernik, Krištof Trček in Jakob Praznik.

Čestitke vsem sodelujočim tekmovalcem!

Tekmovanje iz ASTRONOMIJE

V soboto 14.1.2017 je potekalo DRŽAVNO tekmovanje iz znanja astronomije, na katerega se je z odličnim rezultatom šolskega tekmovanja uvrstil Erazem Stanonik. Tudi na državnem tekmovanju se je dobro odrezal in dosegel SREBRNO Dominkovo priznanje.

Na šolskem tekmovanju so si poleg Erazma iz devetega razreda, bronasto Dominkovo priznanje pridobili še učenci osmih razredov: Nina Cankar, Krištof Trček, Lučka Kozamernik in Jakob Praznik.

Čestitke vsem sodelujočim tekmovalcem!

Stran 1 od 512345