ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ FIZIKE

Na šolskem tekmovanju so učenci reševali zanimive naloge o gibanju, energijah, vzgonu, vzmeteh…

Najuspešnejši so si pridobili bronasta Stefanova priznanja:

Filip Erznožnik 8.c ter Lovro Vehar Menegatti 8.a,

Krištof Trček 9.a, Lučka Kozamernik 9.b in Nina Cankar 9.a.

Najuspešnejši Filip, Krištof, Lučka in Nina so si pridobili tudi možnost tekmovanja na področnem tekmovanju, ki bo potekalo 16.3.2018 na OŠ Staneta Žagarja Kranj.

Čestitamo!

S čud(ež)nimi besedami do priznanj

V letošnjem šolskem letu so se učenci na tekmovanju iz materinščine preizkusili v branju, razumevanju in pisanju fantastičnih, čudežnih zgodb. Šolskega tekmovanja se je na naši šoli udeležilo 39 učenk in učencev od 6. do 9. razreda. Bronasta Cankarjeva priznanja prejmejo iz 6. razreda Sara Ferreira, Hana Grdadolnik, Eva Strel in Mirjam Tratnik; iz 7. razreda Nika Dolenec, Jerica Jesenko in Urh Mur; iz 8. razreda Ivana Novak, Jerneja Trček in Rok Oblak ter iz 9. razreda Nina Cankar, Zala Kopač, Lena Bogataj ter Jakob Praznik.
Ivana, Nina in Zala so se udeležile tudi območnega tekmovanja, kjer je Nina Cankar osvojila srebrno Cankarjevo priznanje. Vsem prejemnikom priznanj čestitamo.
Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja KEMIJE

Na šolskem tekmovanju iz znanja kemije za osnovnošolce so se odlično izkazali Nina Cankar, Lučka Kozamernik, Krištof Trček in Jakob Praznik iz 9.r, ter  Lovro Vehar Menegatti in Filip Erznožnik iz 8.r. ki so prejeli bronasto Preglovo priznanje in si zagotovili udeležbo na državnem tekmovanju.

Iskrene čestitke!

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)

ASTRONOMIJA

Tudi letos je na naši šoli potekalo tekmovanje iz znanja astronomije. Učenci izkazujejo odlično znanje.

Na šolskem tekmovanju so si pridobili bronasta priznanja:

• Urh Mur 7.B ter Nika Dolenec 7.A ,
  • Filip Erznožnik 8.C, Jerneja Trček 8.A ter Lovro Vehar Menegatti 8.A,
  • Nina Cankar 9.A, Jakob Praznik 9.B ter Krištof Trček 9.A.

Najboljši štirje : Urh, Nika, Filip in Nina so se udeležili tudi državnega tekmovanja in dosegli vidne rezultate.

Nika Dolenec ter Nina Cankar sta dosegli 9. in 6. mesto v državi ter si pridobili zlato Dominkovo priznanje, Urh Mur in Filip Erznožnik pa sta si pridobila srebrna priznanja.

Čestitke vsem !

Tekmovanje iz znanja zgodovine

Tema letošnjega tekmovanja so podobe iz življenja Slovencev v predmarčni dobi. Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju so osvojili: Jakob Praznik, Rok Oblak, Nik Kokol, Bine Rakušček, Pia Bogataj, Lovro Vehar Menegatti. Na področno tekmovanje sta se uvrstila Jakob Praznik iz 9. b in Rok Oblak iz 8. a.

Šolsko tekmovanje iz angleščine – 9. razred

Dne 15. novembra. 2017 so se učenci devetih razredov udeležili šolskega tekmovanja iz znanja angleščine. Bronasto priznanje so dosegli:
Nina Cankar, Zala Kopač, Tinkara Klemenčič, Krištof Trček, Lučka Kozamernik, Nejc Kavčič, Živa Slabe, Pia Bogataj, Zoja Čadež in Ana Govekar.

Regijskega tekmovanja v januarju pa se bodo udeležili: Nina Cankar, Zala Kopač, Tinkara Klemenčič, Krištof Trček in Lučka Kozamernik.     Čestitamo!

Stran 1 od 612345...Zadnja »