ZAKLJUČILI LETOŠNJE TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE

Šolskega tekmovanja na temo »RIBE SLOVENSKIH CELINSKIH VODA« se je udeležilo šestnajst učencev. Dobitniki BRONASTEGA PROTEUSOVEGA PRIZNANJA so: Lovro Vehar Menegatti, Rok Oblak, Jerneja Trček in Denis Jurca iz 8. a, Nina Cankar in Tjaša Rozman Muha iz 9. a ter Zala Kopač in Katja Lapajne iz 9. b razreda.

Državnega tekmovanja, ki je potekalo 1. 12. 2017, so se udeležili trije učenci: Lovro Vehar Menegatti, Nina Cankar in Tjaša Rozman Muha. Spoprijeli so se z zelo zahtevnimi nalogami in pokazali veliko znanja o ribah slovenskih celinskih voda. Lovro  in Nina sta si na državnem preizkusu »priribarila« tudi SREBRNO PROTEUSOVO PRIZNANJE. Vsem tekmovalcem, še posebno tistim z doseženimi priznanji, iskreno čestitamo!

Šolsko tekmovanje iz angleščine – 9. razred

Dne 15. novembra. 2017 so se učenci devetih razredov udeležili šolskega tekmovanja iz znanja angleščine. Bronasto priznanje so dosegli:
Nina Cankar, Zala Kopač, Tinkara Klemenčič, Krištof Trček, Lučka Kozamernik, Nejc Kavčič, Živa Slabe, Pia Bogataj, Zoja Čadež in Ana Govekar.

Regijskega tekmovanja v januarju pa se bodo udeležili: Nina Cankar, Zala Kopač, Tinkara Klemenčič, Krištof Trček in Lučka Kozamernik.     Čestitamo!

REZULTATI 19.TEKMOVANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Na šolskem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je potekalo 13. 10. 2017, je sodelovalo 34 učencev. Dobitniki bronasatega priznanja iz  8. razreda so:  Tjaša Bogataj, Ana Jurca in Jerneja Trček, iz 9. razreda pa: Nina Cankar, Zala Kopač, Pia Bogataj, Krištof Trček, Tinkara Klemenčič, Lena Bogataj, Ana Govekar in Nela Vehar. Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 18. novembra na OŠ Milojke Štrukelj v Novi Gorici, so se udeležile učenke: Pia Bogataj, Nina Cankar in Zala Kopač.

Vse tri devetošolke so se na tekmovanje skrbno pripravljale in na državnem preizkusu dokazale, da o sladkorni bolezni res veliko vedo.  Pia, Nina in Zala so dobitnice ZLATEGA PRIZNANJA, zato jim za » trojni zlati dosežek« iskreno čestitamo!

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

OŠ Cvetka Golarja je bila v soboto, 21. oktobra 2017, ena od gostiteljic državnega tekmovanja iz logike. Udeležilo se ga je tudi šest učencev naše šole.

Odlično sta se izkazali Nika Dolenec iz 7. razreda ter Nina Cankar iz 9. razreda, ki sta osvojili ZLATO PRIZNANJE.

Dobitnika SREBRNEGA PRIZNANJA pa sta Benedikt Praznik iz 7. razreda in Lučka Kozamernik iz 9. razreda.

Iskrene čestitke vsem dobitnikom priznanj!

Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine

V ponedeljek, 16. 10.  2017,  so se učenci  osmih razredov udeležili šolskega tekmovanja iz  znanja angleščine. Dosegli so naslednje rezultate:
1. mesto: Bine Rakušček
2. mesto: Ivana Novak
3. mesto: Filip Erznožnik                        Čestitamo!

Stran 1 od 1312345...10...Zadnja »