Znani so rezultati šolskega tekmovanja iz znanja angleščine. Letošnjega šolskega tekmovanja se je udeležilo 16 osmošolcev in 22 devetošolcev.

V kategoriji osmih razredov so učenke in učenci osvojili osem bronastih priznanj. Prejemniki priznanj so: Lana Bogataj, Zala Mali, Matic Podobnik, Anej Antončič, Lara Jenko, Tara Krvina, Aljaž Gaber in Lucija Petrovčič. Lana Bogataj se je z izvrstnim rezultatom uvrstila na državno tekmovanje.

V kategoriji devetih razredov so učenke in učenci osvojili 15 bronastih priznanj. Prejemniki bronastih priznanj so: Sara Eniko, Oskar Erznožnik, Nejc Dolenc, Zoja Zupančič, Ema Jesenko, Sara Naglič, Neja Peternel, Eva Seljak, Klara Erznožnik, Lana Eniko, Lara Jurca, Zoja Mlinar Rozinger.

Za udeležbo na državnem tekmovanju, ki bo meseca marca, je bilo potrebno na šolskem tekmovanju osvojiti vse točke. To je uspelo naslednjim učencem: Gabru Baldasinu, Izadori Kopač in Timoteju Ianu Poljaku.

Vsem učencem čestitamo, za najspretnejše pa držimo pesti na državnem tekmovanju, ki bo 30. marca.

Mentorici Sabina Kramer in Betka Pišlar