Preden so se zaprla šolska vrata in smo se bili primorani povezati na daljavo, smo uspešno izpeljali še šolsko tekmovanje v Veseli šoli. Vedno bolj ugotavljam, da poimenovanje tekmovanja z ˝Vesela šola˝ že dolgo ni več primerno, saj so teme vsako leto vsebinsko težje, bolj zahtevne in bolj obsežne. A se kljub temu na naši šoli še vedno veliko učencev udeleži tekmovanja in doseže lepe rezultate. Kar 21 učencev je osvojilo bronasto priznanje: Lara Podlesek, Tara Krvina, Anja Razingar, Alja Deronja, Anže Kopač, Žana Jereb, Luka Perić in Anže Jereb.

Bronasto priznanje je osvojilo tudi 13 učencev, ki pa so dosegli tudi zadostno število točk, da so se uvrstili naprej na državno tekmovanje. Ti učenci pa so: Ula Mur, Terezija Praznik, Kristina Cankar, Taj Tinauer, Nejc Filipič, Mihael Praznik, Ian Timotej Poljak, Izadora Kopač, Mija Novak, Sara Ferreira, Rebeka Cankar, Rok Filipič in Benedikt Praznik.

Iskrene čestitke za izvrsten rezultat in srečno na državnem tekmovanju