Z objavo uradnih rezultatov se je končalo letošnje tekmovanje iz logike, na katerem je učenec 9. razreda Anže Kopač dosegel 4. mesto v državi.

Sicer pa se je šolskega tekmovanja, ki je potekalo v četrtek, 23. 9. 2021, udeležilo 95 učencev od 4. do 9. razreda. Bronasto priznanje je osvojilo 49 učencev.

Najuspešnejše učenke 7. razredov (Anja Razingar, Lucija Petrovčič, Zarja Kopač, Maja Eniko, Terezija Praznik in Kristina Cankar) so se uvrstile na državno tekmovanje, ki je potekalo na naši šoli v soboto, 13. 11. 2021.

Učenka Terezija Praznik je osvojila SREBRNO priznanje.

Najuspešnejši učenci 8. in 9. razredov so morali svoje znanje najprej pokazati na regijskem in nato še na državnem tekmovanju. Na regijsko tekmovanje so se uvrstili trije tekmovalci 8. razreda (2 učenca se tekmovanja zaradi karantene nista udeležila) in 6 tekmovalcev 9. razreda.

Državnega tekmovanja, ki je potekalo v soboto, 6. 11. 2021, so se udeležili naslednji učenci:

1. razred: Mija Novak
  2. razred: Anže Kopač, Alja Deronja in Tomo Trček

Vsi učenci so se na državnem tekmovanju zelo izkazali.

SREBRNO PRIZNANJE so osvojili Mija Novak, Alja Deronja in Tomo Trček.

Anže Kopač pa je s svojim uspehom dosegel ZLATO PRIZNANJE.

ČESTITAMO!