Na šolskem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je potekalo 13. 10. 2017, je sodelovalo 34 učencev. Dobitniki bronasatega priznanja iz  8. razreda so:  Tjaša Bogataj, Ana Jurca in Jerneja Trček, iz 9. razreda pa: Nina Cankar, Zala Kopač, Pia Bogataj, Krištof Trček, Tinkara Klemenčič, Lena Bogataj, Ana Govekar in Nela Vehar. Iskrene čestitke!

Državnega tekmovanja, ki je bilo v soboto, 18. novembra na OŠ Milojke Štrukelj v Novi Gorici, so se udeležile učenke: Pia Bogataj, Nina Cankar in Zala Kopač.

Vse tri devetošolke so se na tekmovanje skrbno pripravljale in na državnem preizkusu dokazale, da o sladkorni bolezni res veliko vedo.  Pia, Nina in Zala so dobitnice ZLATEGA PRIZNANJA, zato jim za » trojni zlati dosežek« iskreno čestitamo!