Tudi letos so se učenci naši šole izkazali v pisanju literarnih prispevkov v angleškem jeziku v okviru literarnega natečaja Bodi pisatelj v organizaciji Pionirskega doma v Ljubljani.

V četrtek, 11. maja, smo se z učenci udeležili zaključne prireditve v Festivalni dvorani, kjer so podelili priznanja najboljšim literatom.

Priznanje za najboljše osnovnošolsko prozno delo v angleškem jeziku je po izboru žirije prejela učenka MIJA NOVAK za svojo zgodbo z naslovom CAMPING.

Priznanje za najboljše osnovnošolsko pesniško delo v angleškem jeziku prejmeta SARA DERONJA za svojo pesem SMILE in LANA BOGATAJ za pesem SUPPORT.

NEJA PETERNEL  je za dramsko besedilo v angleškem jeziku po izboru žirije prejela POSEBNO OMEMBO in pohvalo za odlično znanje angleščine.

CONGRATULATIONS!

Mentorici Betka Pišlar in Sabina Kramer