Z besedami “Jaz sem knjiga. Ti si knjiga. Vsi smo knjige.” sta Neja in Neža otvorili slavnostno podelitev priznanj za bralno značko. Prireditev je potekala v petek, 19. maja. Na teh dogodkih nikoli nismo sami, ampak imamo vsako leto priložnost, da od blizu spoznamo zanimivega gosta iz sveta knjig in branja.

Letos je bila v naši družbi gostja. Pripovedovalka in pisateljica Špela Frlic nam je pričarala vzdušje, katerega ne bomo pozabili. S pripovedovanjem nas je popeljala v pravljične svetove, med trole in zmaje, na gradove in v gozdove … Res je, nikoli nismo prestari za poslušanje pravljic. In drži tudi, da se iz njih lahko marsikaj naučimo.

Še enkrat iskrene čestitke 431 bralkam in bralcem naše šole! Med njimi je 38 zlatih bralcev, tistih devetošolcev, ki so bralno značko opravili v vseh razredih.

Le tako naprej!