PRVI ŠOLSKI DAN in razpored učilnic

PRVI ŠOLSKI DAN in razpored učilnic

S poukom pričnemo v petek, 1. septembra. Prevoz učencev vozačev bo potekal po ustaljenem voznem redu, kot je zapisan spodaj. Jutranje varstvo vozačev bo organizirano od 6.30 dalje, jutranje varstvo učencev 2. in 3 razreda pa od 7.00 dalje.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se prične ob 8.00, za učence od 4. do 9. razreda bosta prvo in drugo uro razredni uri. Nadaljevanje pouka po urniku brez izbirnih predmetov.

Sprejem prvošolčkov bo ob 8.20, v večnamenskem prostoru, s kratkim kulturnim programom.

Po pouku bodo oddelki podaljšanega bivanja po urniku do 16.00.

Kosila za učence v OPB in ostale učence bodo že prvi dan.

 

RAZPORED UČILNIC:
stara stavba:

pritličje –  3.b, 3.c, 1.a, 1.b

  1. nadstropje –  2.b, 2.c, 4.a, 1.c

 

  1. nadstropje –  2.a, 3.a, 5.b, 5.a, 4.b, 4.c

novi del šole:

1.nadstropje:  5.c in predmetne učilnice

Vozni red:

6.45  Račeva-Smrečje-Žiri  prihod 7.05;  iz šole 14.45

6.50 Govejk-Žiri  prihod 7.05;    iz šole 13.50

6.20 in 7.35  Selo-Žiri  prihod 6.26 in 7.41;  iz šole  12.45, 14.11 in 15.11  (tudi za Alpetour je avtobusna postaja za šolarje pri telovadnici)

6.25  Žirovski vrh (Troha-Po Plastuhovi v Melcovo grapo)-Žiri  prihod 6.45;  iz šole  14.30

6.40  Podklanec-Ravne-Izgorje-Žiri prihod 7.00;  iz šole 14.30

6.40  Breznica-Korita-Žiri  prihod  7.00;  iz šole  14.30

6.50  Goropeke  prihod  7.00;  iz šole  14.30

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za devetošolce

V četrtek 17.  novembra 2016 je bilo na šoli šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za devetošolce. Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev, bronasto priznanje pa so prejeli naslednji učenci: Miha Eržen, Anja Štremfelj, Ruben Ferreira, Zala Jesenko, Blažka Cankar, Nina Mohorčič, Katarina Pivk, Luka Klavžar, Erazem Stanonik, Jakob Velkavrh, Ana Eržen in Neja Brence.

Na regijsko tekmovanje, ki bo 18. januarja 2017, so se uvrstili: Miha Eržen, Anja Štremfelj, Ruben Ferreira, Zala Jesenko in Blažka Cankar.

Čestitamo.

TJA 8.r – šolsko tekmovanje

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika je potekalo 17. oktobra, udeležilo se ga je 12 učenk in učencev. Prvo mesto si je prislužila Lučka Kozamernik, drugo Nina Cankar in tretje Ana Govekar.  Čestitke za lepe dosežke.

Stran 1 od 212